ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Москаль розповів, як аферисти продали землі, виділені бійцям АТО

Аферу виявили після того, як учасники АТО, котрим виділили землю, з’ясували, що ділянки вже продані іншим людям і прийшли скаржитися в ОДА
Depo.
7 лютого 2016 12:04
ФОТО: depo.ua
Москаль розповів, як аферисти продали землі, виділені бійцям АТО
Москаль розповів, як аферисти продали землі, виділені бійцям АТО

Оскільки земля знаходиться поза межами населених пунктів, її виділили не міські чи сільські ради, а управління Держгеокадастру, пише Depo.Закарпаття з посиланням на Закарпатську ОДА.

Коли учасники АТО прийшли оформляти документи, то виявили, що ділянки продані іншим особам. Причому за дуже дивною схемою. Аферисти купили фруктові дерева, які ростуть на ділянці, а потім подали в Держгеокадастр документи, що хочуть приватизувати землю під цими деревами, які виступають об’єктами нерухомості. І Держгеокадастр дійсно визнає дерева об’єктами нерухомості, віддає землю під приватизацію і вносить про це відомості в єдиний земельний кадастр.

"Це повний абсурд, але так зроблено. Працівник Держгеокадастру, що провів цю оборудку, втік на лікарняний, але його немає ні в лікарні, ні дома. А люди ходять скаржитися в ОДА, - повідомив голова ОДА Геннадій Москаль. - Я цілком поділяю їхнє обурення, але вплинути безпосередньо на Держгеокадастр не можу, оскільки він напряму підпорядковується Києву. Тепер треба звертатися в правоохоронні органи, відкривати кримінальні провадження, скасовувати відомості в земельному кадастрі через суд і т.д., що займе купу часу… Причому це далеко не єдина афера із землею на Закарпатті. За такою ж схемою приватизували величезні виноградники у Виноградівському районі, визнавши об’єктами нерухомості виноградні кущі. А у Воловецькому районі (де взагалі безземелля, одні лише гори) купу землі поза межами сіл віддали "лівим" студентам із Львівської та Івано-Франківської областей".

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття