ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Москаль призначив своїми заступниками екс-СБУшників

Сьогодні губернатор Закарпаття Геннадій Москаль представив своїх заступників
Depo.
25 січня 2016 12:56
ФОТО: depo.ua
Москаль призначив своїми заступниками екс-СБУшників
Москаль призначив своїми заступниками екс-СБУшників

На посаду першого заступника голови облдержадміністрації призначений Іван Дуран, інформує Depo.Закарпаття прес-служба Закарпатської ОДА.

Він підшуковуватиме кандидатури на посади керівників управління капітального будівництва та департаменту житлово-комунального господарства та інфраструктури облдержадміністрації.

Довідково: Іван Дуран народився 24 серпня 1971 року у с. Щасливе на Мукачівщині. Має дві вищі освіти: у 1995 році закінчив Львівську комерційну академію за спеціальністю економіка підприємства, у 2008-му в Ужгородському Національному університеті здобув фах юриста. Впродовж дванадцяти років працював в органах Служби Безпеки України. До призначення очолював Федерацію футболу Закарпаття.

Заступником голови ОДА став Віктор Мікулін. Він буде опікуватися питаннями аграрної політики, ветеринарної медицини, використання та охорони земель, лісів та природних ресурсів, екології та охорони довкілля, туризму та курортів, цивільного захисту населення та надзвичайних ситуацій.

Довідково: Віктор Мікулін народився 7 вересня 1960 року у с. Свобода, Берегівського району. У 1988 році отримав військово-юридичну вищу освіту. Професор кафедри кримінального права і кримінального процесу, доктор юридичних наук. Віктор Мікулін протягом чотирьох років був суддею військового трибуналу, протягом восьми років служив в органах Служби Безпеки, з 2006 по 2009 рр. – ректор Національної академії СБ України. До нинішнього призначення був завідувачем кафедри кримінального права та процесу Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова, м. Київ.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття