ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Москаль назвав головного ворога Закарпаття

Керівник Закарпатської ОДА вважає, що головний ворог Закарпаття - не політичні потрясіння, а фінансове та економічне положення в Україні
Depo.
29 грудня 2015 10:43
ФОТО: depo.ua
Москаль назвав головного ворога Закарпаття
Москаль назвав головного ворога Закарпаття

Геннадій Москаль визначив для себе головні напрямки діяльності в наступному році, пише Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт губернатора.

"Є кілька ключових напрямів, які я визначив для себе. І перший із них — це ремонт доріг. Зроблю все, щоб 2016-й став на Закарпатті "Роком доріг". Добиватимуся збільшення фінансування з "Укравтодору" та Фонду регіонального розвитку, виділимо гроші з місцевих бюджетів",  - каже Москаль.

За його словами, після втрати Криму міжнародні і всеукраїнські фестивалі, спартакіади та інші заходи будуть переносити на Закарпаття

"Усі природні дані для цього в нас є, але треба зробити нормальні дороги. А вони дадуть поштовх для бурхливого розвитку туризму, промисловості, інвестиційної діяльності. Вибори, слава Богу, закінчилися, тепер нарешті можна спокійно працювати на економіку. Сьогодні для Закарпаття головний ворог — не політичні потрясіння, а фінансове та економічне положення в Україні",  - зазначив керівник Закарпатської ОДА.

Читайте також: Москаль пообіцяв, що закарпатські лікарні і школи не закриватимуть