Міграційна служба Закарпаття "облікувала" понад 2480 іммігрантів

Майже 80 іноземців уже звернулося до Головного управління ДМС України в Закарпатській області щодо оформлення посвідки на тимчасове проживання нового зразка

Міграційна служба Закарпаття "облікувала…

Про це Depo.Закарпаття повідомила головний спеціаліст із зв'язків з громадськістю та ЗМІ ГУДМС України в Закарпатській області Ольга Поштак.

З 10 вересня цього року затверджено новий порядок оформлення дозвільних документів для іноземних громадян та осіб без громадянства у формі пластикової картки, що містить безконтактний електронний носій.

Серед тих, хто одними з перших звернувся до міграційної служби краю щодо оформлення біометричних посвідок на тимчасове проживання, левову частку складають студенти-іноземці УжНУ та представники релігійних організацій. Громадянка Королівства Нідерланди Маргарет Броувер-Баккер приїхала на Закарпаття у складі релігійної місії, вона опікується дітьми-інвалідами. Щоб обміняти посвідку-книжечку на сучасну ID-посвідку, Маргарет пройшла через процедуру сканування відбитків усіх пальців, фотографування та перевірила правильність заповнення заяви-анкети працівником підрозділу. Готову біометричну посвідку вона отримає через 15 робочих днів.

З 1 листопада іноземні громадяни зможуть подати документи також на біометричну посвідку на постійне проживання в Україні. На сьогодні на обліку міграційної служби Закарпаття перебуває 2482 іммігрантів та 2183 іноземців і осіб без громадянства, які документовані посвідкою на тимчасове проживання.

Читайте також: На Тячівщині поліція знайшла у місцевого жителя незареєстровану зброю (ФОТО)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook