ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Ужгорода віддав першому заступнику культуру, молодь і спорт

Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов підписав розпорядження про перерозподіл функціональних обов'язків своїх заступників
Depo.
14 квітня 2015 11:57
ФОТО: depo.ua
Мер Ужгорода віддав першому заступнику культуру, молодь і спорт
Мер Ужгорода віддав першому заступнику культуру, молодь і спорт

Роботу управління в справах культури, молоді та спорту з 10 квітня, курує перший заступник міського голови Ужгорода Іван Волошин, пише Закарпаття depo.ua, з посиланням на "7 днів". 

На нараді з керівниками структурних підрозділів міськради мер повідомив, хто із заступників який саме напрямок куруватиме. Зокрема, Володимир Фленько тепер крім питань медицини, соцзахисту, субсидій тощо, відповідає і за роботу житлово-комунальних підприємств.

Ольга Травіна, крім освіти і питань міжнародного співробітництва, грантових проектів, інвестиційної діяльності координуватиме також департамент міського господарства.
Практично не змінилися функції у Ярослава Шафаря, за яким - соціально-економічний розвиток, транспорт, торгівля і у керуючої справами Даніелли Геворкян.

Секретарю міськради Богдану Андріїву, крім земельних питань, потрібно буде відповідати за напрямок архітектури та містобудування. Також на Андріїва, у разі відсутності міського голови Віктора Погорєлова, покладається виконання обов'язків керівника міста.

Міський голова зазначив, що перший заступник Іван Волошин не відвідує наради (і на сьогоднішній теж не був), не виконує свою роботу.

Нагадаємо, на сесії міськради минулого тижня, 9 квітня, розглядалося питання про дострокове припинення повноважень Волошина, але не зібралося достатньо голосів.