Із чаєм, варенням і теплом: Як у Карпатах відновлюють мисливські будиночки (ВІДЕО)

Будинки, які раніше використовувала лісова охорона, стануть прихистком для туристів

Про це йдеться в сюжеті "5 каналу", пише Depo.Закарпаття.

На Закарпатті відновлюють мисливські хатинки. Будинки, які раніше використовувала лісова охорона, стануть прихистком для туристів.  У таких будиночках можна не лише врятуватися від негоди, а й зігрітися та навіть заночувати, якщо мандрівець заблукає.

Одна з мисливських хатинок розташована поблизу популярних туристичних маршрутів в урочищі Репинне. Будинок уже облаштували для туристів. Від нього до найближчого села – більш як 5 кілометрів. Саме в цих місцях найчастіше губляться подорожувальники. "Маємо крупи, які довго не псуються, які будуть довго стояти, сухі. Їх можна на пічці зварити і не вмерти з голоду. А води можна з річки зачерпнути чи сніг розтопити", – розповідає директор Довжанського лісомисливського господарства Василь Ледней.

На балансі Довжанського лісомисливського господарства шість хатинок. Їх уже облаштували всім необхідним. Місця розташування таких прихистків можна побачити на інтерактивній мапі. "Зараз є завдання таке – ми їх всіх ставимо, де туристичні маршрути проходять, і вносимо до інтерактивної мапи, аби туристи знали, де є такий будинок і звідки ближче до нього потрапити", –  пояснює Василь Ледней.

Нагадаємо, загалом двері понад ста хатинок закарпатських лісівників готові прийняти заблукалих туристів (ФОТО)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття