Іноземці, яких відрахували з УжНУ за поведінку, мають право повернутись (ВІДЕО 18+)

Керівництво УжНУ завдячує небайдужим громадянам і нацполіції які діяли у правовому полі і не залишили поза увагою негідну поведінку студентів

Про це повідомили в Ужгородському національному університеті, пише Depo.Закарпаття з посиланням на Mukachevo.net.

Трьох студентів було відраховано із УжНУ за порушення статуту, положення добропорядку і доброчесності університету. Проте законом їм не заборонено подавати документи в університет ще раз. Тобто не було суду, який би позбавив їх такого права, кажуть в УжНУ.

Одразу після відрахування університет проінформував відділення державної міграційної служби України в Закарпатській області на предмет позбавлення колишніх студентів посвідок на право проживання в Україні. Також, про цей інцидент та своє рішення було повідомлено посольство Йорданії в Україні.

В УжНУ додають, що керівництво навчального закладу і надалі буде відповідним чином реагувати на такі прикрі випадки і водночас завдячує небайдужим громадянам і нацполіції які діяли чітко у правовому полі, і не залишили поза увагою негідну поведінку.

Нагадаємо, 3-х студентів з Йорданії, які вчились на стоматологічному та медичному факультетах відрахували з університету за інцидент який трапився 20 січня в Ужгороді. Один з студенів намагався у нетверезому стані стіти за кермо Mercedes та поводився вкрай зухвало. Все це знімав на відео перехожий свідок.

На відео присутня ненормативна лексика.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття