На свята до лікарні з алкогольним отруєнням часто потрапляють діти, - головний нарколог області

У сучасних підлітків перше знайомство з алкоголем відбувається значно раніше, ніж це було колись

На свята до лікарні з алкогольним отруєн…

Про це розповів головний нарколог області Василь Кручаниця, повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на Zakarpatpost.

Головний нарколог підтвердив, що, на жаль, в області непоодинокі випадки, коли деякі дорослі, особливо на релігійні свята, щедро пригощають дітей випивкою. Діти потрапляють у дитячі відділення лікарень – Ужгородську дитячу клінічну міську або Закарпатську (Мукачівську) дитячу обласну лікарню у стані важкого алкогольного сп'яніння або з алкогольним отруєнням.

Василь Кручаниця також додає, що у сучасних підлітків перше знайомство з алкоголем відбувається значно раніше, ніж це було колись. 20-30 років тому такого вибору напоїв не було й близько. Лонгери, ром-кола, енергетики доступні для дітей, хоча це – алкогольні напої. Їх вільно продають підліткам і ніхто їм не каже, що в них міститься спирт. Отже, діти рано знайомляться зі станом сп'яніння і звикають до нього. А якщо вживати щодня ці лонгери, можна легко стати залежними, адже невдовзі захочеться більш сильних напоїв. Ніхто відразу не п'є горілку, всі починають зі слабшого. Звісно, залежність формується не за день-два, а протягом тривалого часу.

"Враховуючи те, що в нашій державі алкоголь – це узаконений наркотик, який дозволено вживати, він потребує дотримання правил безпеки", - стверджує головний нарколог.

Нагадаємо, що на Закарпатті за вихідні поліція виявила вісім водіїв "під мухою".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook