ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дружина Порошенка побувала на руїнах Невицького замку на Закарпатті (ФОТО)

Невицький замок, який має надзвичайно високу архітектурну цінність, проте останніми роками через брак фінансування занепадає

Depo.
14 лютого 2018 20:39
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт Геннадія Москаля.

Наприкінці робочого візиту до Ужгорода Марина Порошенко оглянула одну з туристичних перлин Закарпаття – Невицький замок, який має надзвичайно високу архітектурну цінність, проте останніми роками через брак фінансування занепадає.

З метою збереження та запобігання повної руйнації замку розроблено проект "Розвиток інфраструктури у сфері туризму і рекреації Закарпаття шляхом реставрації пам'ятки архітектури національного значення – Невицького замку (перша черга невідкладних робіт)", який передбачає фінансування в рамках проектів регіонального розвитку, що реалізуються за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

Наразі заплановано здійснити першу чергу невідкладних робіт відповідно до кошторису, який становить 11248,256 тис. гривень.

Після реалізації проекту головна вежа Невицького замку зможе повністю функціонувати, приймати туристів з України (орієнтовно 150 тисяч) та із-за кордону (50 тисяч іноземних туристів), які матимуть змогу культурно розвиватися та розширювати свій туристичний кругозір. Це сприятиме додатковим надходженням до місцевих бюджетів та розвитку туристичної інфраструктури краю.

Нагадаємо, що 14 лютого Марина Порошенко відкрила в Ужгороді Інклюзивно-ресурсний центр і долучила Закарпаття до всеукраїнського проекту "Книга Миру". Також у рамках візиту перша леді України та голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль підписали Меморандум про приєднання регіону до національного проекту Благодійного Фонду Порошенка "Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації", який реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України.

Більше про життя Прикарпаття та Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook