До Дня сім'ї: Як "кується" родинне щастя по-закарпатськи

Український день родини - молоде свято і відзначається з 2012 року

Сьогодні святкують Міжнародний день сім'ї. Закарпатці укладають найміцніші шлюби, а, отже, і найщасливіші. До такого висновку дійшли експерти, провівши дослідження у всіх областях України. Також, за підрахунками статистів, на Закарпатті найменше хворих на психічні розлади, наркоманів та алкоголіків

Depo.Закарпаття підібрало світлини по-щасливому однакових закарпатських родин, але щасливих таки по-різному, а також пропонує кілька способів відзначити цей день.

Карта мрій

Кожна сім'я повинна мати спільну "Карту мрій" - величезний колаж із аплікаціями-бажаннями усіх членів родини - від наймолодших до найстарших. Для цього зберіть усі мамині жіночі журнали й татові автомобільні видання - і виріжте з них картинки, які символізують ваші мрії, - відпочинок на березі моря, нове сімейне авто, поїздка у Діснейленд, яскрава іграшка.

Незвичний маршрут

Кожна сім'я має улюблені місця відпочинку - парки, кафе, боулінг-клуби, піцерії, кінотеатри. Ми звикаємо ходити одними й тими ж стежками, їсти ті ж самі смачні страви, дивитися тільки комедії. А варто іноді змінювати маршрути: піти не в парк на прогулянку, а до річки на пікнік, переглянути, наприклад, фантастичний фільм, купити продукти в іншому супермаркеті. Якщо звикли ходити пішки або ж їздити автомобілем, пересядьте на велосипеди.

Сімейне меню

Приготуйте сімейний обід. Для цього спершу обговоріть страви, які б хотіли скуштувати, а потім розподіліть обов'язки між усіма членами родини. Неодмінно має бути команда поварів (на чолі з мамою, звісно), відповідальний за купівлю продуктів (хай краще це буде тато або ж хтось із старших дітей), відповідальний за сервірування столу тощо.

Спільне рішення

Зберіться сім'єю та запропонуйте усім членам родини взяти аркуш паперу і ручку. Попросіть кожного написати, які два спільні заняття, на його думку, принесуть задоволення усім членам сім'ї. Одне з цих занять повинно бути розраховане не більше, ніж на один день чи навіть один вечір. А друге заняття може зайняти, скажімо, тиждень чи два (дозволяються переїзди). Після невеличкої перерви зачитайте вголос усе написане та проголосуйте за кожну із пропозицій. Виберіть дві ідеї, які найбільше сподобалися, і розробіть детальний план їх реалізації.

Подорож у дитинство

Присвятіть цей день спільній подорожі у ваше дитинство. Розкажіть дітям про те, якою дитиною ви були, покажіть, якщо, звісно, зберегли, свої дитячі фотографії, речі та іграшки, підіть разом у місця, де ви дитиною любили гратися і відпочивати, а вже там перекажіть своїй малечі улюблені казки, поділіться хвилюючими історіями з дитинства. Для ваших дітей це буде надзвичайна пригода, можливо, вони навіть не здогадувались, що у вас було саме таке дитинство...

Родинне щастя по-закарпатськи: Туй уся файта єднака (ФОТОФАКТ) - фото 1

Родинне щастя по-закарпатськи: Туй уся файта єднака (ФОТОФАКТ) - фото 2

Родинне щастя по-закарпатськи: Туй уся файта єднака (ФОТОФАКТ) - фото 3

Родинне щастя по-закарпатськи: Туй уся файта єднака (ФОТОФАКТ) - фото 4

Родинне щастя по-закарпатськи: Туй уся файта єднака (ФОТОФАКТ) - фото 5

Родинне щастя по-закарпатськи: Туй уся файта єднака (ФОТОФАКТ) - фото 6

Родинне щастя по-закарпатськи: Туй уся файта єднака (ФОТОФАКТ) - фото 7

Родинне щастя по-закарпатськи: Туй уся файта єднака (ФОТОФАКТ) - фото 8

Родинне щастя по-закарпатськи: Туй уся файта єднака (ФОТОФАКТ) - фото 9

Родинне щастя по-закарпатськи: Туй уся файта єднака (ФОТОФАКТ) - фото 10

Родинне щастя по-закарпатськи: Туй уся файта єднака (ФОТОФАКТ) - фото 11

Фото закарпатських користувачів "Фейсбук"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття