Для добудови дитячого санаторію "Малятко" потрібні гроші (ФОТО)

Через недобросовісного виконавця робіт, понад сім років об'єкт, площею 720 кв м, знаходиться в перманентному стані

Про це Depo.Закарпаття повідомила прес-служба Закарпатської облради.

У четвер, 24 січня, голова облради Михайло Рівіс відвідав обласний спеціалізований дитячий пульмонологічний санаторій "Малятко", щоб перевірити, на якій стадії перебуває реконструкція незавершеного будівництва корпусу №1.

Лікувальний корпус оздоровниці розпочато ще у 2011 році, і на сьогодні, за результатами перевірки, виконано робіт лише на 42 відсотків. Через недобросовісного виконавця робіт, понад сім років об'єкт, площею 720 кв м, знаходиться в перманентному стані. Як зазначає головний лікар санаторію Галина Мороз, в результаті простою та несприятливих погодних умов, корпус щороку руйнується. "Ми не можемо надавати повноцінний спектр лікувальних послуг дітям, які приїжджають оздоровитися з усієї області. І це при тому, що подібний дитячий санаторій на Закарпатті – єдиний. А став би, після реконструкції, аналогом "Артеку", - зазначила керівник.

Рівіс повідомив, що облрада подала всі необхідні документи до Державного фонду регіонального розвитку на 2019 рік для включення та фінансування недобудованого корпусу санаторію, а також готова виділити необхідні кошти з обласного бюджету у рамках співфінансування.

Довідково: Нині санаторій "Малятко" здійснює обстеження, лікування та реабілітацію дітей віком від 3 до 6 років із неспецифічною бронхо-легеневою патологією. Крім того, санаторій приймає на оздоровлення школярів у літній період, а вже 7 років поспіль - цілорічно дітей молодшого шкільного віку без відриву від навчальної програми. Одночасно закарпатська здравниця може прийняти 80 дітей.

Нагадаємо, що на сесії майно санаторію "Малятко" депутати "закріпили" за Закарпатською облрадою.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття