Ділять ковдру: Москаль порівняв Балогу із набридливою хвалькуватою мухою

Голова Закарпатської ОДА каже, що народний депутат Іван Балога нагадує набридливу муху, яка сиділа у вола на розі, а потім усім вихвалялася, як тяжко вона орала

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт Геннадія Москаля.

У с.Фанчиково (Виноградівський район) завершено будівництво нового дитячого садка – колишнього довгобуду, за закінчення якого взялися три роки тому. Як ідеться на сайті Москаля, ініціатором завершення і здачі в експлуатацію цього важливого для села об'єкта в 2015 році, став саме він одразу після призначення на посаду голови Закарпатської ОДА.

"Загальна кошторисна вартість будівництва склала 13 мільйонів 308,2 тисяч гривень. Усього профінансовано 13 мільйонів 301 тисячу гривень, із яких обласний бюджет виділив 8 мільйонів 251,5 тисяч і Державний фонд регіонального розвитку (тобто державний бюджет) – 5 мільйонів 50,1 тисячу гривень. І тепер коли я чую, що на урочисте відкриття дитсадка прийде нардеп Іван Балога й буде розповідати, що це він побудував об'єкт, то мені згадується відома байка про вола, який тяжко орав поле, і набридливу муху, яка сиділа у вола на розі, а потім усім вихвалялася, як тяжко вона працювала. За всю каденцію з 2014 року цей горе-мажоритарник від Виноградівщини й Берегівщини районів не зробив для свого округу абсолютно нічого, зате тепер іде відкривати побудований чужими зусиллями об'єкт. Усе нормально – цілком у стилі Балог", ­– зазначає Москаль.

Читайте також: Навіщо Москаль "помахав" Балозі запиленою постановою про замок "Паланок"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття