Де WC: На Закарпатті туристів шокує "туалетне" питання (ВІДЕО)

Проблема, на яку не перший рік не звертають уваги і яка дуже псує туристичний імідж нашого краю

Де WC: На Закарпатті туристів шокує "туа…

Про це йдеться в сюжеті "М-Студіо", пише Depo.Закарпаття.

На Закарпатті максимум можна скористатися вбиральнею на автозаправній станції і те проблематично, якщо в автобусі 50 осіб, а кабінка лише одна. На регіональних трасах немає практично жодної передбаченої для санітарної зупинки вбиральні. Тож недивно, що туристи самі облаштовують собі туалети, де заманеться. Ліву сторону використовують під туалет, а праву – під фотозону, адже звідси відкривається чудова панорама на Воловець. Зі слів екскурсоводів, це не єдине місце, яке туристи змушені використовувати для задоволення природних потреб.

Нещодавно на Синевирському перевалі відкрили вбиральню. Вхід зробили платним – 5 грн. Не дивлячись на ціну спеціалісти туристичного супроводу все ж таки зітхнули з полегшенням – нарешті можна буде туристам і в туалет сходити по-людськи і руки помити. Однак працює він не завжди. Таких зупинок, діючих, звичайно, у нашому регіоні на трасах треба з десяток… Однак вирішувати цю проблему в районах, з невідомих причин, не поспішають. Так само, до речі, як і у великих містах. Ужгород та Мукачево – туристично розкручені, проте знайти бодай одну вбиральню у центрі цих населених пунктів проблематично, або й нереально. Василь Бабіля працює в туризмі більше 40 років. Каже, що пам'ятає у центральній частині Мукачева колись було як мінімум 3 громадські туалети.

В Ужгороді ситуація така сама. Зі слів екскурсоводів, туристи з постраданського простору більше з порозумінням ставляться до відсутності вбиралень, однак і вони вже стають вимогливішими. А от умовним угорцям чи австрійцям пояснити, що вони не можуть скористатися туалетом бо його нема дуже важко.

Дивіться також: На Закарпатті грибний сезон відкладається: Мало дощу (ВІДЕО)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook