ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Місто Чоп відключили від водопостачання

У місті Чоп склалася критична ситуація із водопостачанням. Підрозділ Львівської залізниці без попередження припинив водопостачання міста
Depo.
16 червня 2015 13:35
ФОТО: depo.ua
Місто Чоп відключили від водопостачання
Місто Чоп відключили від водопостачання

Як повідомили у міськраді, 15 червня о 10:00, офіційно не попередивши Чопську міську раду та мешканців міста, відокремлений підрозділ "Ужгородська дистанція водопостачання "Державного територіально-галузевого об'єднання "Львівська залізниця" раптово припинив водопостачання міста Чоп, пише Закарпаття.depo.ua.

У зв'язку з цим, міський голова міський голова Галина Цар звернулася із відкритим зверненням до прем'єр-міністра України, народних депутатів України, прокуратури та УСБУ в Закарпатській області з проханням втрутитися у ситуацію через грубе порушення Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" відокремленим підрозділом "Ужгородська дистанція водопостачання "Державного територіально-галузевого об'єднання "Львівська залізниця".

Так, у законі йдеться, що підприємство питного водопостачання має право обмежувати або припиняти роботу об'єктів централізованого питного водопостачання з повідомленням про таке відключення та його причини органів місцевого самоврядування, місцевих органів влади та органів державної санітарно-епідеміологічної служби.

"Додатково повідомляємо, що дана ситуація спричинила зростання соціальної напруги в місті, погіршення санітарно-епідеміологічного стану, зокрема і в медичних, освітніх та соціальних закладах міста. У зв'язку із вищенаведеним, просимо Вас вжити термінових заходів відповідного реагування", - йдеться у зверненні.


Більше новин про життя краю читайте на Закарпаття.depo.ua