ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чеський консул задоволений закарпатськими заробітчанами

Губернатор Геннадій Москаль та голова облради Михайло Рівіс зустрілися з Генеральним Консулом Чеської Республіки у Львові Мірославом Клімою
Depo.
13 січня 2016 10:26
ФОТО: depo.ua
Чеський консул задоволений закарпатськими заробітчанами
Чеський консул задоволений закарпатськими заробітчанами

Як пише Depo.Закарпаття з посиланням на прес-службу ОДА, під час зустрічі Москаль зазначив, що на Закарпатті безліч площ для інвестицій, довгий перелік об’єктів у фонді державної власності, які будь-який інвестор зможе придбати, або ж взяти в оренду.

"Серед закарпатців багато висококваліфікованих кадрів, а з огляду на вкрай поганий стан економіки – надлишок робочої сили. За його словами, керівництво краю готове надавати максимальну підтримку для того, аби в область приходили інвестори, які б створювали робочі місця",  - сказав Москаль.

Керівники краю також наголосили, нині на Закарпатті всім великим підприємствам повертають ПДВ вчасно.

Мірослав Кліма, у свою чергу, наголосив: чеські роботодавці задоволені українськими працівниками.

"Більшість трудових мігрантів, які офіційно працюють в Чехії – із Закарпаття. Ми це бачимо, коли приймаємо заяви на оформлення робочих карток. Зараз у Чеській Республіці діє пілотний проект, в рамках якого для українців спрощена процедура видачі робочих карток. Згідно з ним, чеська фірма, яка зацікавлена у залученні кваліфікованого українського фахівця певного профілю до свого виробництва, частину "паперової" процедури бере на себе, таким чином спрощуючи та пришвидшуючи працевлаштування громадян України", – каже дипломат.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття