ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В загонах терористів прибуло: сепаратистська "П'ятнашка" поповнилася чехами та словаками

У рамках інтернаціональної бригади, що воює на боці сепаратистів Донбасу, було створено чесько-словацький підрозділ
Depo.
8 червня 2015 13:44
ФОТО: depo.ua
В загонах терористів прибуло: сепаратистська "П
В загонах терористів прибуло: сепаратистська "П'ятнашка" поповнилася чехами та словаками

Як повідомляє словацьке видання aktuality.sk, словацькі і чеські добровольці воюють на боці сепаратистів у складі інтернаціональної бригади, відомої як "П'ятнашка", пише Закарпаття.depo.ua.

"Зараз тут уже настільки багато наших, що достатньо для створення підрозділу на 10 осіб з власною нашивкою", - сказав один з добровольців.

За його словами, нові охочі повоювати на боці сепаратистів прибувають на Донбас через Ростов-на-Дону, оскільки там є аеропорт і він знаходиться недалеко від кордону. При цьому співрозмовник видання відмовився уточнити, чи займається російська сторона збором і координацією людей.

Наразі у підрозділі вісім добровольців - чотири чехи і чотири словаки. Найвище звання серед учасників підрозділу - у словака з позивним "Сойка" - він старший лейтенант. В основному ж чехи і словаки є або рядовими, або виконують консультативні функції.

"Ми хочемо побудувати свій підрозділ, ґрунтуючись на традиції чехословацьких легіонів. Ми сприймаємо ЄС як диктатуру, а НАТО - як агресивний блок. Це наша форма боротьби з ними", - сказав один з добровольців.