ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпаття пропускатиме російські вантажівки, від яких відмовилась Польща

На пункті пропуску "Дякове" зранку в черзі були 80, а вдень - 70 вантажних автомобілів
Depo.
9 лютого 2016 17:04
ФОТО: depo.ua
Закарпаття пропускатиме російські вантажівки, від яких відмовилась Польща
Закарпаття пропускатиме російські вантажівки, від яких відмовилась Польща

Збільшення вантажопотоку на українсько-білоруському кордоні з початку лютого фіксують у Держприкордонслужбі. Зокрема, фіксується збільшення вантажівок, які прямують на в'їзд в Україну, інформують Depo.Закарпаття прикордонники.

Як пояснили прикордонники, у зв’язку з непідписанням міждержавної Угоди між Республікою Польща та Російською Федерацією "Про застосування правил здійснення автомобільних перевезень з Російською Федерацією та встановлення квот на 2016 рік" польською стороною припинено пропуск вантажних транспортних засобів з реєстраційними номерами РФ, які слідують із Республіки Білорусь транзитом через територію Республіки Польща до країн ЄС. Тому водіями та фірмами-перевізниками приймаються рішення щодо об’їзду Польщі транзитом через Україну до Словаччини та Угорщини.

Слід зазначити, що усі пункти пропуску між Україною та Словаччиною і Угорщиною розташовані на території Закарпатської області.

Станом на сьогодні, 9 лютого, перед пунктом пропуску "Доманове" на українсько-білоруському кордоні у черзі зібралося вже 70 вантажних автомобілів, при пропускній спроможності цього пункту на в’їзд в Україну 75 вантажівок за добу. На Закарпатті ж, за даними прикордонників, черги наразі є лише в одному пункті пропуску - "Дякове", що на кордоні з Румунією. Там сьогодні зранку в черзі були 80, а вдень - 70 вантажних автомобілів.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття