Біля консульства Угорщини у Берегові відбувся мітинг з "шампанським" (ФОТО)

Учасники мітингу у Берегові прив'язали до перил консульства надувну пляшку шампанського й залишили на вітрині збільшений зразок угорського закордонного паспорта

Про це інформує Depo.Закарпаття з посиланням на "Голос Карпат".

У понеділок, 24 вересня, до будівлі консульства прийшли з десяток молодих хлопців, які тримали в руках плакати з перекресленими фотографіями керівників дипломатичних установ Угорщини в Берегові та Ужгороді.

Мітингувальники вимагали припинити діяльність угорського консульства в Берегові, яке, на їхню думку, перетворилось в інструмент реалізації антиукраїнської політики.

На завершення мітингу вони прив'язали до перил консульства надувну пляшку шампанського й залишили на вітрині збільшений зразок угорського закордонного паспорта.

Нагадаємо, 19 вересня ЗМІ оприлюднили відео, яке демонструє, як у консульстві Угорщини у Берегові видають громадянам України паспорти громадянина Угорщини.Новоспеченим "угорцям" дають келих шампанського, вони також вголос промовляють присягу щодо вірності Угорщині.

У МЗС України заявили, що можуть вислати угорського консула із Закарпаття. Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що якщо українська сторона вишле консула Угорщини, це не залишиться без пропорційної відповіді з боку угорської сторони.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття