Балогу в США чотири рази притягали до відповідальності за наркотики й алкоголь, - Москаль

Очільник Закарпаття ствреджує,що теперішній міський голова Мукачева Андрій Балога, син народного депутата України Віктора Балоги, – аферист і неук

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт Геннадія Москаля.

Нинішнього мера Мукачева суд двічі ув'язнював на 30 днів до виправного центру, а вищої освіти в США він так і не здобув.

"Теперішній міський голова Мукачева Андрій Балога, син народного депутата України Віктора Балоги, – аферист і неук, який неодноразово притягався в США до відповідальності за вживання алкоголю і наркотиків. Це з'ясували закарпатські активісти на чолі з журналісткою Ларисою Ступак", – заявляє Москаль.

Із вересня 2005 по травень 2011 року А.Балога вчився в Університеті Північної Дакоти (м.Гренд Фокс, штат Північна Дакота, США). Це він сам пише в своїй автобіографії. Так ось, відкриті дані з офіційного сайту судових рішень штату Північна Дакота свідчать, що з жовтня 2006 по жовтень 2009 року Андрія Балогу чотири рази притягали до відповідальності, в тому числі кримінальної, за вживання алкоголю та наркотиків.

Перша справа "Штат Північна Дакота проти Андрія Балоги" була відкрита 10 жовтня 2006р., коли підсудному було 18 років. Поліція звинуватила нинішнього мера Мукачева у зберіганні (вживанні) алкоголю особою віком менше 21 року. Як вказано в документі, А.Балога визнав себе винним і був визнаний винним постановою суду. За що сплатив штраф 225 доларів, із яких 125 доларів – за здійснення кримінального правосуддя і 100 доларів – за послуги захисту.

Друга справа – "Місто Гренд Форкс проти Андрія Балоги" – відкрита 14 квітня 2009р. Із формулювання, яке можна перекласти, як "несуттєве зберігання/вживання" важко зрозуміти, в чому саме звинуватили А.Балогу, однак у справі є кримінальний вирок і постанова суду про штраф на суму 301 долар, який був сплачений 18.06.2009р.

Третя справа – "Штат Північна Дакота проти Андрія Балоги" – відкрита 17 квітня 2009р. за зберігання наркотиків (марихуани). У справі є кримінальний вирок, за яким А.Балога визнаний винним. А у рішенні про винесення покарання вказано – ув'язнення протягом 30 днів у Виправному центрі округу Гренд Форкс. Крім того, 22.10.2009р. А.Балога сплатив штраф 300 доларів.

Четверта справа – "Штат Північна Дакота проти Андрія Балоги" – відкрита 10 листопада 2009р. також за зберігання марихуани. А.Балога і в цьому випадку визнаний винним за ст.43 кримінального вироку. Він відбув 30 днів ув'язнення у виправному центрі округу Гренд Форкс і сплатив штраф 300 доларів.

Дані про інші справи з офіційного сайту судових рішень штату Північна Дакота можна відкрити за посиланнями: http://publicsearch.ndcourts.gov/default.aspx.

Однак це ще не все. В ході виборчої кампанії 2015р. найняті Балогою-старшим піарщики постійно наголошували на високій освіченості кандидата в мери Андрія Балоги, який отримав диплом у США. Сам Балога також вказує на цей факт у своїй автобіографії та обліковій картці депутата Закарпатської обласної ради в 2013р.

Хоча насправді диплома про вищу освіту в нього немає. У відповідь на електронне звернення до Університету Північної Дакоти прийшла відповідь, що Андрій Балога дійсно був студентом, однак диплома не отримав.

Нагадаємо, днями Москаль "наїхав" на братів Балогів за погані дороги в області. Очільник Закарпаття обурився, що вони не голосували за створення Дорожнього фонду та збільшення фінансування дорожньої галузі. Також на ініціативу мера Мукачева про проведення плебісциту щодо міні-ГЕС, він заявив, що жодних міні-ГЕС у Мукачеві не буде.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття