ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

5 причин для укропа придбати вишиванку

У день вишиванки стрічка "Фейсбука" замайоріла сотнями гарних людей у красивих вишитих сорочках, сукнях, футболках та навіть светрах. На київських вулицях люди посміхалися етнічно вдягненим "своїм", тож день пройшов у атмосфері позитиву
Depo.
22 травня 2015 07:00
ФОТО: depo.ua
5 причин для укропа придбати вишиванку
5 причин для укропа придбати вишиванку

А створила цей позитив українська вишиванка. Depo.ua визначив п'ять головних причин, чому її варто придбати тим, у кого її поки що нема:

1. Це зручно та практично. У льняній вишитій сорочці терпіти літню спеку легше, ніж у футболці. До того ж речі з натурального сіруватого льону не мазкі і довго носяться.

5 причин для укропа придбати вишиванку - фото 1

2. Якщо вам її шила близька людина, вишиванка стане вам оберегом від негативу. А якщо ви самі собі її шили, то ще й нахвалювати вас будуть у кожній новій компанії. Ну не кажіть, що це не приємно.

5 причин для укропа придбати вишиванку - фото 2

3. Це патріотично. Гарна вишиванка, яку зроблено доброю майстринею, а не фабричним китайцем (не в образу китайцям) це й оточуючим приклад, як повинна виглядати людина, маюча повагу до традицій свого народу.

5 причин для укропа придбати вишиванку - фото 3

4. Одягнувши вишиванку ви більше не будете відчувати себе в українському суспільстві як людина, яка у середині двохтисячних не мала мобільного.

5 причин для укропа придбати вишиванку - фото 4

5. У вишитому одязі ви ніколи не будете чиїмось клоном, тому що усі вишиванки - індивідуальні.

Читайте також: Як вишиванка стала міжнародним трендом, про те, які вишиванки  вдягнули народні депутати та що треба знати, аби вишити справжню закарпатську вишиванку