11 цитат Ернеста Хемінгуея про війну та силу духу

Сьогодні виповнюється 54 роки із дня смерті видатного американського письменника та журналіста, лауреата Нобелівської премії з літератури Ернеста Хемінгуея

Книги Хемінгуея люблять у всьому світі завдяки проникливості, глибокому психологізму та гуманістичній спрямованності. В багатьох романах сюжет розгортається у воєнних реаліях - герої намагаються не втратити душу у наджорстоких умовах.

Багато фрагментів із творів Хемінгуея актуальні для України, яку силоміць втягнули у збройне протистояння.

depo.ua пропонує підбірку знакових цитат від легендарного письменника про війну та силу людського духу.

"Перша панацея для країни, якою погано керують, - валютна інфляція, друга - війна; обидві несуть тимчасове процвітання, і обидві несуть остаточну загибель"

"Любити війну можуть тільки спекулянти, генерали, штабні і повії. Їм у воєнний час жилося як ніколи, і нажитися вони теж зуміли як ніколи"

"Будь-яке боягузтво починається з нелюбові"

"Я вважаю, що всі, хто наживається на війні, і хто сприяє її розпалюванню, повинні бути розстріляні в перший же день військових дій довіреними представниками чесних громадян своєї країни, яких вони посилають битися"

"Секрет успіху простий: ніколи не занепадайте духом. Ніколи не занепадайте духом. Ніколи не занепадайте духом на людях"

"Ми всі видихнулись. Весь секрет в тому, щоб не визнавати цього. Та країна, яка останньою зрозуміє, що вона видихнулася, виграє війну"

"Світ ламає кожного, але багато хто стає міцнішим на зламі"

"Немає нічого благородного в тому, щоб перевершити своїх побратимів. Справжнє досягнення - перевершити себе колишнього "

"Життя кожної людини закінчується однаково. Один від одного нас відрізняє тільки те, як саме ми живемо, і як саме ми помираємо"

"Кажуть, що у всіх нас закладені паростки того, що ми коли-небудь зробимо в житті, але мені завжди здавалося, що у тих, хто вміє жартувати, паростки ці прикриті кращим грунтом і щедріше удобрені"

"Не існує нічого безнадійного. Але буває так, що я не в силах надіятись"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття