10 дуже простих способів витратити 100 грн

Ціни вперто зростають, але от середня зарплатня українця вперто застигла на рівні трьох тисяч з гаком

10 дуже простих способів витратити 100 г…

Виходить, що витрачати наші співвітчизники мають не більше 100 грн на день. Depo.ua з'ясував, як всього у кілька рухів можна позбутися цієї не надто значної суми.

 

1. Проїсти


Денної зарплатні українцям вистачить на 14 батонів, середня ціна яких сягає 7 грн за штуку. Ті ж, хто надає перевагу солодкому, зможуть замінити батони на батончики президентської компанії Roshen - їх на 100 грн можна купити 13 штук.

А от ціна торта "Київський" дещо вилазить за означені межі. Аби придбати один із брендових столичних смаколиків, до 100 грн доведеться докласти ще 4.

Захопивши зазначену суму в супермаркет, можна нагребти 4 кілограма середніх яблук або 2,5 кг помідорів чи 3 кг огірків. За останні два тижні суттєво знизились ціни на полуницю - зі 115 до 40 грн за кілограм. Тож на 100 грн полуниці можна купити більше 2-х кг.

Поласувати на зазначену суму можна і м'ясоїдам. На 100 грн затягне 1, 7 кг курятини, 1,2 кг свинини або 1,2 кг непоганих сосисок чи 50 яєць. А от за кіло класичного "Голандського" сиру доведеться приплатити ще 10-30 грн.

2. Пропити


Суми вистачить на дві пляшки вітчизняного шампанського або вина. Пива ж можна видудлити аж чотири літри, а горілки - цілий літр.

3. Промити і промазати


Ціни на імпортну косметику дещо приголомшують, проте на звичний набір "шампунь + кондиціонер" означеної суми вистачить. Приблизно на стільки затягнуть два засоби для волосся від Pantene або Nivea. Ті ж, хто надає перевагу українським товарам, можуть, придбати аж чотири пляшки із засобом, наприклад, від компанії "Зелена аптека".

Також на 100 грн можна придбати 3 дезодоранти, а доплативши 3 грн - аж 3 кіло прального порошку Rex або Gala.

А от з декоративною косметикою усе складніше. Якщо раніше, додавши до 100 грн іще 20-30, можна було запросто придбати туш для вій середнього класу, тепер "інструмент краси" тягне на всі 300.

Втім, "погугливши", можна знайти туш за 90 грн від Lorina або ж навіть два найдешевших брасматика від Avon.

4. Проносити


Елітна та просто імпортна білизна у бюджет вкладатися не хоче. Але звернувши увагу на товари, наприклад Мелітопольської трикотажної фабрики, за 100 грн можна придбати 2 пари жіночих або чоловічих трусів.

Також реально придбати одну нічну сорочку від компанії VVB або півтори майки чи футболки. При цьому деякі з них можна вдягати на загородний пікнік і навіть міську прогулянку, хоча виглядатимуть речі доволі скромно.

За більш ошатним одягом доведеться йти на ринок і добряче прочісувати торгові ряди. Здебільшого, ціни на літні обновки стартують від 200 грн.

За 100 грн. можна купити шкіряні капці на розкладці у переході, а пошукавши в Інтернеті - простенькі літні сандалії із замінника.

5. Прокачати і прострибати


Ціни на місячний абонемент у спортивний клуб чи басейн стартують від 400-500 грн. Але, наприклад, доклавши до 100 грн приблизно 20-30, можна придбати найдешевшу скакалку або еспандер і зганяти калорії в домашніх умовах. В бюджет можна вкласти дві простенькі гантелі чи то підстилку для фітнесу.

6. Прогледіти


Аби сходити удвох в кіно у столиці у прайм-тайм, 100 грн навряд чи вистачить - доведеться шукати по кишеням у пошуках ще 20-30. Якщо ж ліміт критичний, треба відпрошуватись з роботи і долучатися до високого у ранковий час.

7. Проїздити


За 100 грн можна 25 разів проїхатись на метро, проплативши дорогу на роботу і додому на 12 днів. А можна промчати по столиці з вітерцем - у найдешевших таксі приблизно на стільки затягне дорога з околиці в центр і назад. Проте доїхати, наприклад, з Виноградаря на Харківський не вийде - на цьому довжелезному напрямку ціна складе 115 грн.

Бюджету вистачить і на невелику міжміську поїздку з мінімальним комфортом. Так, дістатися з Києвом до Черкас у плацкарті можна за 81 грн, зекономивши 19 на чашку чаю. А от щоб доїхати із Києва в Одесу, доведеться заплатити 113 грн, до Львова - 121.

8. Проспати


Якщо ви вирішили провести у новому місті кілька днів, 100 грн вистачить на ліжко у хостелі. Наприклад, у Києві найдешевший хостел обійдеться у 60 грн на добу. А от за ночівлю в інших країнах доведеться приплатити - так, ціни на хостели у Кракові починаються з відмітки у 150 грн на добу.

9. Інвестувати у стосунки


А ще за 100 грн можна купити друга, або цілих двох. Так, в зоомагазинах у бюджет запросто вкладаються два хом'яки або одна морська свинка чи хвилястий папуга. Також за ці гроші вам радо складе компанію модна акваріумна рибка. Щоправда, плавати красуні, либонь, доведеться у банці - ціни на акваріуми починаються від 150 грн.

10. Прокохати


Любителям вигадливих сексуальних втіх у секс-шопах пропонують китички для лоскотання партнера за 70 грн. За стільки ж можна купити маску або наручники на палець. Також на 100 грн можна набрати аж 5 одноразових упаковок лубриканту або 5 презервативів із, наприклад, полуничним смаком. Для більш серйозних речей бюджет замалий - так, ціни на фалоімітатори стартують від 200-250 грн, а найдешевша гумова лялька вартуватиме від 1 тис. грн.

 

 

 

 

 

 

 

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme