ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Ужгороді стартував фестиваль "Сакура-2015"

Цьогоріч традиційний фестиваль буде благодійним
Depo.
18 квітня 2015 11:08
ФОТО: depo.ua
В Ужгороді стартував фестиваль "Сакура-2015"
В Ужгороді стартував фестиваль "Сакура-2015"

У програмі фестивалю чемпіонат області з баскетболу «Дитяча ліга» , майстер-клас з виготовлення штучних квітів, турнір з петанку «Sakura - preview 2015», благодійний мистецький ярмарок, концертна програма народного фольклорно-етнографічного ансамблю «Ужгород» та зразкового ромського ансамблю танцю «Романо Кгелібе» міського центру дозвілля, фаєр-шоу від Театру вогню «Fire Life» та ін.

Вперше в Ужгороді відбудеться великий вернісаж художників: і професіоналів, і аматорів.

Усі заходи спрямовані на благодійність. І всі учасники фестивалю віддаватимуть частину свого прибутку для 15-го ужгородського батальйону 128-ої механізованої бригади (для переобладнанням автомобіля у авто швидкої допомоги). 

У фесті буде брати участь і організація "Цімбори", яка збирає кошти на допомогу дітям, хворим на цукровий діабет. Також учасником "Сакура-2015" є "Рух підтримки закарпатських військових".

Організатори зауважують, що громадського харчування на фестивалі не буде, тільки сувеніри, солодощі і художники. На сцені два дні будуть тривати виступи місцевих колективів місцевих. Працюватимуть дві сцени: вечірня і денна.

Уже вчора відбулися екологічні та літературні зустрічі в бібліотечних закладах міста. А на набережній Незалежності ужгородські школярі навчали бажаючих робити сакуру з бісеру, серветок, фетру, стрічок для квілінгу, «спонжиків» для знаття макіяжу, дроту.