У Центрі реабілітації Галицького природного парку лисиці живуть на деревах

Особливістю центру є те, що територія парку дозволяє будувати вольєри в 10-20 гектарів

У Центрі реабілітації Галицького природн…

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Репортер".

На території Галицького національного природного парку, в селі Крилос, ось уже 10 років працює Центр реабілітації диких тварин. Нині там 125 мешканців. А почалося все з хворого лисеняти, яке до парку принесли люди.

Воно було настільки немічним, що самостійно вижити серед лісу не змогло б. Тоді й виник­ла ідея лікувати тварин, які потрапили в біду. Відтак, працівники центру своїми силами почали збирати гроші та будувати вольєри.

Зараз у центрі мешкають 53 види тварин: 10 видів ссавців і 43 – птахів. Загалом 125 звірів. І в кожного з них своя історія.

Наприклад, канюки степові опинилися тут в липні минулого року. Суд забрав їх у львівських фотографів. Ті приручили канюків ще пташенятами і вчили фотографуватися з людьми. До речі, потрапивши до центру, птахи своїх навиків не забули – досі позують перед камерою.

Разом з канюками сюди потрапили і два орлани-білохвости, їх забрали у тих же фотографів. Зараз усі птахи вже здорові. Але, на жаль, вони настільки приручені, що не в змозі прогодувати себе самостійно.

Торік до з київської квартири на реабілітацію в Галицький НПП привезли куницю кам'яну. Вона також дуже любить фотографуватися і вилазить з нірки одразу, як чує наближення людей.

У сусідньому вольєрі мешкає собака єнотоподібний, тобто єнот. Волонтери привезли його до центру пораненим. Ця, на перший погляд, мила тваринка – справжній хижак, їсть усе, що менше за нього. Полюбляє ходити в гості до лисиць, які, як не дивно, живуть не в нірках, а у… гніздах на деревах.

Особливістю центру є те, що територія парку дозволяє будувати вольєри в 10-20 га. Відтак тварини живуть у майже природному для них середовищі.

Читайте також: Як закарпатський ведмідь робить ранкову зарядку

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme