ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Переполох у Франківську: Патрульні приїхали на весілля колеги з сиренами

Декілька екіпажів патрульної поліціїї, з включеними мигаючими вогнями та звуковими сигналами під'їхали до готелю, чим збентежили відпочиваючих та гостей міста

Depo.Прикарпаття
12 серпня 2017 15:24
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Вікна".

Увімкнувши сирени та проблискові маячки, інспектори патрульної поліції в Івано-Франківську, під'їхали до готелю "Надія", де відзначав весілля їхній колега.

Про ситуацію у соцмережі, яка наробила переполоху у центрі Івано-Франківська, розповів депутат облради Тарас Виноградник.

"Дивну ситуацію довелось спостерігати . Декілька екіпажів патрульної поліціїї ,з включеними мигаючими вогнями та звуковими сигналами під'їхали до готелю "Надія", чим збентежили відпочиваючих та гостей міста . Як виявилось - причина, весілля співробітника - приїхали привітати! А якби святкували пожежні , газовики , лікарі , будівельники ...", - написав Виноградник.

Довідково. У Правилах дорожнього руху сказано: "Водії оперативних транспортних засобів, виконуючи невідкладне службове завдання, можуть відступати від вимог розділів 8 (крім сигналів регулювальника), 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 26, 27 та пункту 28.1 цих Правил за умови увімкнення проблискового маячка синього або червоного кольору і спеціального звукового сигналу та забезпечення безпеки дорожнього руху. За відсутності необхідності додаткового привертання уваги учасників дорожнього руху спеціальний звуковий сигнал може бути вимкнений".

Читайте також: Франківські патрульні "зцілили" псевдо-жебрака

Більше про життя Прикарпаття та Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття