На Прикарпатті живе найвищий чоловік в Україні

Роман Гуменюк з Тлумача, що в Івано-Франківській області, – найвищий чоловік в Україні. Його зріст – 2 метри 19,5 сантиметра

Depo.Прикарпаття
19 травня 2017 16:02
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на "ВЗ".

29-річний прикарпатець Роман Гуменюк – найвищий чоловік в Україні. Його зріст – 2 метри 19,5 сантиметра. Велетня зафіксувала Книга рекордів України.

Роман – професійний баскетболіст. Грає за команду "Говерла" (Івано-Франківськ). За свою кар'єру побував у 33 країнах світу.

У дитинстві Роман не мріяв стати баскетболістом. Але життя так склалося, що пішов у великий спорт.

"Якби у мене не було такого зросту, швидше за все, я б не займався баскетболом, і не покатався б по світу. Серед ігрових видів спорту в Україні найбільш популярний футбол, баскетбол – на другому місці. Чи нас впізнають на вулиці? Буває, що впізнають… У Литві баскетбол на першому місці. Мене там всі знають", каже Роман.

Чоловік переконує, що проблем із купівлею одягу не має. Вбрання великих розмірів можна замовити через Інтернет. Якщо шукати у магазинах – на це треба витратити час. Так само можна замовити і меблі (велике ліжко, наприклад). На вулиці до Романа часто підходять люди. Просять з ним сфотографуватися. А ще посміхаються, коли бачать його за кермом.

"Коли я сідаю в авто, то сидіння відсуваю назад. Дуже далеко. Одного разу зупинився на світлофорі, дивлюсь у бокове вікно, а люди на вулиці такі задоволені, сміються. Думаю, чого вони сміються? Я сидіння відсунув назад, плюс опустив крісло, і вийшло, що я сидів біля заднього вікна. Вони дивляться, а за кермом нікого немає", – ділиться велетень.

Читайте також: Як закарпатський "Мікеланджело" бензопилою вирізає витончені скульптури

Більше про життя Прикарпаття та Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття