На Закарпаття найчастіше стати біженцями хочуть сомалійці та афганці

Поки триває процес щодо надання статусу біженця, соби можуть перебувати у пунктах тимчасового розміщення біженців

Близько 100 осіб на Закарпатті щороку звертаються до ДМС для отримання статусу біженця. Про це розповів начальник відділу по роботі з біженцями та соціальної інтеграції управління у справах іноземців та осіб без громадянства Головного управління Державної міграційної служби в Закарпатській області Микола Товт, пише Depo.Закарпаття з посиланням на прес-службу Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області.

Найчастіше статус біженця просять громадяни Афганістану та Сомалі. Поки триває процес щодо надання статусу біженця, такі особи можуть перебувати у пунктах тимчасового розміщення біженців (розраховані на розміщення сімей, жінок, дітей без супроводу). Таких на Закарпатті є два: у Перечині (вул. Партизанська, 35) та в Мукачеві (вул. Мічуріна, 1). Також там тимчасово можуть бути і ті, хто вже отримав статус біженця або додатковий чи тимчасовий захист.

Важливо знати, що біженцями є не всі нелегальні мігранти, а лише ті, хто тікав зі своєї країни у зв’язку із війною, переслідуваннями, загрозою особистій безпеці та життю через етнічну, расову, національну, релігійну приналежність, а також належність до сексуальних меншин. Ті ж мігранти, які нелегально виїхали у пошуку кращого життя (через погану економічну ситуацію), не є власне біженцями. У тому, "хто є хто", розбираються саме працівники Державної міграційної служби.

Все новости Ужгорода и Закарпатья читайте на Depo.ua
 

Все новости на одном канале в Google News

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

deneme