ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Полторак на мене запрограмований" - звільнений військовий чиновник

Керівник управління капітального будівництва Західного регіону Богдан Дацко зазначив, що не знав про нараду із міністром оборони і звинуватив Полторака у піарі
Depo.
2 липня 2015 14:15
ФОТО: depo.ua
"Полторак на мене запрограмований" - звільнений військовий чиновник
"Полторак на мене запрограмований" - звільнений військовий чиновник

За словами Дацка, якого міністр оборони Степан Полторак звільнив прямо під час наради в Ужгороді, він не знав, що їде на зустріч із міністром та не був готовий до жодних нарад, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на Голос Карпат.

Окрім того, посадовець, який не зміг дати конкретної відповіді міністру, скільки родин загиблих військовослужбовців потребують житла, все ж вважає, що відповів на питання Полторака у межах своєї компетенції:

"На ті питання, які він ставив з приводу безквартирних, я йому відповів. Я йому сказав, що там будується. І ми будуємо для гарнізона, а не для пільговиків. Я не знаю скільки там багатодітних, скільки інвалідів, скільки "афганців", скільки учасників бойових дій. У мене є довідка, де сказано, що в черзі на будівництво житла у місті Ужгород знаходиться 109 чоловік. Це я і доповів на нараді. Він вже до того був чомусь на мене запрограмований. Я не знаю чому. Я рахую, що це було упереджено і це був піар, пов'язаний із його перебуванням в місті".

Також Дацко має претензії до роботи міністра оборони:

"Управління капітального будівнцтва цього року отримало від міністра оборони нуль цілих нуль десятих копійок. Люди працюють півроку і ні копійки не отримали. Ми знаходимось у колапсі. Міністр оборони, знаючи це, говорить про інше. Ним же ж прийнято рішення зараз нічого не будувати, а закуповувати квартири. Він це знає і спеціально ставить мені дурне запитання. Я вважаю, що він це все знав".

Наразі Дацко продовжує виконувати свої обов'язки на займаній посаді та очікує на наказ про звільнення.

Більше про життя Закарпаття читайте на zak.depo.ua