UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Знайдені сліди "кінця світу", який стався 12 800 років тому

Археологи з Каліфорнійського університету в Санта-Барбарі виявили свідчення космічної події, вивчаючи предмети, знайдені в древніх археологічних розкопках Абу Хурейра в північній Сирії

Знайдені сліди "кінця світу", який ставс…

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на v-kosmose.com.

Тепер ця ділянка знаходиться під озером Асаад, однак до 1974 року, це була вільна від води пустка. Багато з артефактів, зібраних тут на початку 1970-х років, розкривають загадкову історію. Докази надходять у вигляді незвичайних скляних крапель, які були розбризкані на багатьох знайдених артефактах, таких як будівельний матеріал та кістки тварин.

Для створення подібного матеріалу температура повинна бути вище 2200 ° C, що вказує на те, що стародавнє поселення постраждало від удару астероїда близько 12800 років тому.

"Така висока температура дозволила б розплавити автомобіль менш ніж за хвилину", - сказав в заяві Джеймі Кеннет, автор дослідження і заслужений професор геології в Каліфорнійському університеті в Санта-Барбарі. 

Аналіз розплавленого скла показав, що в нього входять мінерали, багаті хромом, залізом, нікелем, сульфідами, титаном і навіть багатим платиною і іридієм, які, за словами Кеннета, "зазвичай зустрічається під час ударних подій". Місто було знищене миттєво. Однак, схоже, що ця трагедія є частиною набагато більшої історії. Ця дата знаменна.

Цей час збігається з гіпотезою "Пізнього Дріаса", згідно з якою Північна Америка, Південна Америка, Європа і Західна Азія була вражена осколками астероїда або комети, що розпадалися, близько 12 800 років тому. Судячи з незвичайної природи розплавленого скла, виявленого в Абу Хурейра, дослідники вважають, що воно було дуже близько до одного з фрагментованих ударів комети

Нагадаємо, що археологи виявили в Китаї згадки про епідемії 3000-річної давнини.

Читайте також: На українців чекає аномально задушливе літо

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"