Життя за графіком і рутина шкодять роботі мозку, – дослідження

У тих людей, які постійно займалися активною діяльністю і не дотримувались конкретного графіка, результати роботи мозку були значно кращими ніж у тих, хто щодня робив одне й теж
 

Життя за графіком і рутина шкодять робот…

Дослідники з Університету Південної Флориди виявили, що повсякденна рутина негативно впливає на роботу мозку людини, пише Depo.Закарпаття з посиланням на Телеканал новини "24".

Результати дослідження, опубліковані на Oxford Academic, свідчать про те, що активний спосіб життя й різноманітна діяльність грає справді важливу роль для когнітивного здоров'я.

У експерименті взяло участь 730 людей, віком від 34 до 84 років. Впродовж 8 днів фахівці спілкувались з учасниками дослідження, дізнававшись про їх повсякденне життя дедалі більше. Добровольці розповідали про свої щоденні справи та обов'язки: роботу, виховання дітей, заняття спортом, хобі тощо. Окрім цього, фахівці дослідили їхню мозкову діяльність.

Читайте також: Про здоров’я: Які симптоми вказують, що людині загрожує серцевий напад

Через 10 років фахівці знову зібрали тих же учасників, аби дослідити роботу їхнього мозку знову. Вчені помітили, що у тих людей, які постійно займалися активною діяльністю і не дотримувались конкретного графіка, результати роботи мозку були значно кращими ніж у тих, хто щодня робив одне й теж та відпочивав за переглядом телевізора.

Нагадаємо, вчені назвали ТОП-5 дуже калорійних продуктів, які життєво необхідні людині.

 

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme