UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Зарплату "великим" чиновникам рахуватимуть по-новому

По-новому рахуватимуть зарплату головам облдержадміністрацій, міністрам та їхнім заступникам

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на buh.ligazakon.

Посадові оклади членів Уряду, першого заступника, заступника міністра та голів обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій залежать від середньомісячної зарплати за квартал у середньому по економіці за наявними статистичними даними. Зміни внесені до постанови КМУ від 20.04.2016 р. № 304.

Зокрема, прем'єр-міністр України, перший віце-прем'єр-міністр України, віце-прем'єр-міністри України, міністри отримуватимуть 5 середньомісячних зарплат.

Їм, а також першим заступникам та заступникам міністрів, головам обласних держадміністрацій скасували надбавки за вислугу років та інтенсивність праці. А премії обмежили рівнем до 100% посадового окладу.

Переглядатимуть розміри посадових окладів вказаних посадовцям із 1 числа місяця, що настає за місяцем, в якому опубліковано статистичні дані.

Рішення про надання матдопомоги для вирішення соціально-побутових питань:

- прем'єр-міністрові України, першому віце-прем'єр-міністру України, віце-прем'єр-міністру України, Міністру КМУ та його заступникам, міністру - приймається за погодженням з прем'єр-міністром України;

- першому заступнику та заступнику міністра - приймається за погодженням з міністром згідно з поданням керівника держслужби в держоргані;

- головам обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій - за погодженням із суб'єктом призначення згідно з поданням керівника держслужби у відповідній місцевій держадміністрації.

Нагадаємо, що ціна газу для населення у лютому знизилася на 15%.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"