Запуск поїзда "Мукачево-Будапешт" залежить від угорської сторони, - Закарпатська ОДА

З українського боку проект залізничного сполучення між Мукачевом і Будапештом доведений до кінця 

Для запуску Інтерсіті Мукачево – Будапешт українська сторона все зробила, тепер черга за угорцями, які мають надати локомотив та вагони, пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Укрінформ".

Про це розповів директор департаменту інфраструктури та ЖКГ Закарпатської ОДА Едуард Маляр.

"Щодо Інтерсіті Мукачево – Будапешт, за наявною у нас інформацією, з українського боку цей проект доведений до кінця – затримка наразі за Будапештом. За оперативною інформацією "Укрзалізниці" (бо це саме вони курують цей проект, а не область), пояснення таке: локомотив, який має обслуговувати цю частину дороги – від Мукачева до Будапешта, і весь состав має надати Угорщина. Наші зі свого боку обладнали колію та перон (в угорців колія вужча – 1435 мм), її добудували до Мукачева – за потрібними стандартами", - сказав Маляр.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" розпочала роботи з будівництва 40 кілометрів колії європейського стандарту з Мукачева до Будапешта у липні. Тоді потяг обіцяли запустити вже з серпня. Згодом міністр інфраструктури України Володимир Омелян зазначив, що потяг "Мукачево - Будапешт" можливо почне курсувати до кінця року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття