Практично весь Ужгород сьогодні без води

Подача води буде відновлена одразу ж після виконання робіт

Про це повідомляють у КП "Водоканал м.Ужгород", пише Depo.Закарпаття. У ніч з вівторка на середу, 12 червня, силами підрядної організації проводяться роботи по підключенню новозбудованих мереж до існуючих. Роботи розпочалися з 0:00 та продовжуватимуться до їх завершення, орієнтовно – до кінця робочого дня.

В зв’язку з цим, протягом виконання робіт, буде призупинено подачу води з водозабору "Минай". Водопостачання буде відсутнє по всій лівобережній частині міста (в тому числі, у прилеглих населених пунктах та населених пунктах, що відносяться до Коритнянської сільської ради). І в частині правобережної частини міста обмеженій вулицями Митна – Собранецька – Єньківська (в тому числі в районах вулиць, Загорська, Закарпатська, Гвардійська, Щедріна, І. Франка, Довженка, набережна Незалежності). Просять забезпечити себе необхідним запасом води. 

Подача води буде відновлена одразу ж після виконання робіт. З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення. 

Нагадаємо, чим сьогодні займаються комунальники Ужгорода.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття