UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Закарпатські митники передали в музей цінний годинник, який вилучили на кордоні

До Закарпатського обласного краєзнавчого музею ім.Тиводара Легоцького передано водолазний годинник 192 ЧС, виготовлений в СРСР в 1960-70-ті роки

Закарпатські митники передали в музей ці…

Про це повідомили в ДФС у Закарпатській області, пише Depo.Закарпаття.

Сьогодні, 22 липня 2019 року, Закарпатською митницею ДФС передано Закарпатському обласному краєзнавчому музею ім.Тиводара Легоцького культурну цінність – водолазний годинник.

Годинник виявлено та вилучено 28 червня 2015 року на митному посту "Дяково" Закарпатської митниці ДФС в результаті проведення повного митного огляду автомобіля "Mercedes-Benz".

Протокол про порушення митних правил складено відносно громадянки Російської Федерації, яка постійно проживає в Сербії. Згідно з рішенням Ужгородською міськрайонного суду росіянку визнано винною у вчинені правопорушення, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України.

Згідно з наказом Міністерства культури України "Про передачу вилучених або конфіскованих культурних цінностей, обернених відповідно до закону в дохід держави, для постійного зберігання в державну частину музейного, бібліотечного та архівного фондів" та відповідно до рішення Експертно-фондової ради з питань безоплатної передачі вилучених або конфіскованих культурних цінностей, обернених відповідно до закону в дохід держави Закарпатською митницею ДФС до Закарпатського обласного краєзнавчого музею ім.Тиводара Легоцького передано водолазний годинник 192 ЧС, виготовлений в СРСР в 1960-70-ті рр.

Нагадаємо, на Закарпатті фіксують збільшення спроб незаконного переміщення зброї через кордон.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook