Закарпаття: Прогноз погоди на 18 травня - далі дощитиме

Якщо ранкове сонце здається надто великим - на дощ

Закарпатський обласний центр з гідрометеорології інформує, що 18 травня 2019 року

по Закарпатській області: Хмарно з проясненнями, вночі місцями короткочасні дощі, завтра ввечері місцями короткочасні дощі, грози. Вночі та вранці в горах подекуди туман. Вітер південно-східний 5-10, під час грози місцями шквалисте посилення 15-20 м/с. Температура повітря вночі 8-13°С тепла, вдень 20-25°С, в горах місцями 15-17°С тепла.

Автошляхи: Вночі місцями короткочасні дощі, завтра ввечері місцями короткочасні дощі, грози. Вночі та вранці в горах подекуди туман. Видимість добра, в короткочасному дощі 1-2 км, в тумані 200-500 м.

по м. Ужгород: Хмарно з проясненнями, вночі короткочасний дощ, вдень без істотних опадів. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 11-13°С, вдень 22-24°С тепла.

Народний прогноз погоди: 18 травня в народі згадують Ірину Македонську. Люди продовжували займатися розсадою капусти та огірків. Крім того, цим зазвичай займалися тільки жінки, і так, щоб ніхто не міг їх побачити. Працювали також і над спалюванням косовиць для того, щоб позбутися від висохлої, старої трави. Про це мовили: "На Ірину худа трава із поля вон". Ранкове сонце здається надто великим - на дощ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття