Закарпаття: Прогноз погоди на 16 травня - дощі та грози

Якщо роса рясна - до врожаю огірків, якщо день ясний - огірки вродять, якщо вранці нема роси - до дощу

Закарпатський обласний центр з гідрометеорології інформує, що 16 травня 2019 року
по Закарпатській області: 16.05. Хмарно, в першій половині ночі, переважно в центральних та східних районах значні короткочасні дощі, місцями сильні дощі та грози, в окремих пунктах град, вдень короткочасні дощі, грози у горах подекуди значні дощі. Вітер південно-східний 5-10, під час грози шквалисте посилення 15-20 м/с. Температура повітря вночі 7-12°С тепла, вдень 14-19°С, в горах місцями 9-12°С тепла.

Автошляхи: Хмарно, в першій половині ночі, переважно в центральних та східних районах значні короткочасні дощі, місцями сильні дощі та грози, в окремих пунктах град, вдень місцями короткочасні дощі, грози. Видимість доба, в дощі та зливах 1-2 км .

по м. Ужгород: Хмарно, вночі слабкий дощ, вдень без істотних опадів, ввечері короткочасний дощ, гроза. Вітер південно-східний 5-10, під час грози шквалисте посилення до 15-20 м/с. Температура повітря вночі 8-10°С, вдень 17-19°С тепла.

Народний прогноз погоди: 16 травня - день пам'яті мучеників Тимофія і Маври. У цей час збільшувалися надої корів на свіжій молодій траві, звідси і назва Мавра-молочниця. Якщо роса рясна - до врожаю огірків, якщо день ясний - огірки вродять, якщо вранці нема роси - до дощу. У цей день висаджували розсаду молодої капусти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття