Закарпаття накрила хвиля псевдозамінувань

Повідомлення про замінування в Закарпатті надходили від громадян, які використовують так звані впн-сервери

Про це йдеться в сюжеті телеканалу "Сіріус", повідомляє Depo.Закарпаття.

24 повідомлення про замінування в Закарпатті з початку року, 20 із яких менш ніж за останні 2 місяці. Лише вчора перевіряли інформацію про можливу вибухівку в усіх автобусах Ужгорода. Повідомлення про замінування надходять у форматі електронних листів. І визначити, хто їх надсилає складно. Не виключено, що інформація від зловмисників проходить через кілька ай-пі адрес перед тим, як дійде до отримувача. встановити кому належить хоча б остання – не просто, особливо, якщо вона зареєстрована в іншій країні. Повідомлення про замінування в Закарпатті надходили від громадян, які використовують так звані впн-сервери, додають у поліції.

Масові замінування почалися відтоді, як ми обрали нового президента. Активна їхня фаза – за місяць до парламентських виборів – це дві складові які ще більше сприяють навіювання хаосу і паніки в суспільстві, каже політолог Михайло Шелемба. І не виключає саме політичну складову в серії псевдо замінувань. На всі повідомлення про замінування – спецслужби обов’язково реагують! А за фальшиву інформацію про вибухівку винуватцям світить від двох до шести років за гратами.

Нагадаємо, що 20 червня всі спецслужби виїжджали через повідомлення спочатку про замінування всіх лікарень у місті Ужгороді, а у другій половині дня дитсадочків у Мукачеві.

Нагадаємо також, що у Берегові "замінували" будівлю Консульства Угорщини, школу та інститут За кілька днів надійшла інформація про замінування всіх супермаркетів у місті.

До цього серія неправдивих "замінувань" була у Мукачеві.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття