ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпаття молодшати хоче, але не може

Порівняно з 2013 роком молоді в області поменшало на майже п'ять з половиною тисяч осіб, або на 1,4%
Depo.
26 червня 2015 12:25
ФОТО: depo.ua
Закарпаття молодшати хоче, але не може
Закарпаття молодшати хоче, але не може

В області 31% населення становить молодь віком від 14 до 34 років - це майже 389 тисяч осіб, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на управління статистики в області.

Міграційний відтік населення продовжує негативно впливати на трудовий потенціал та статево-вікову структуру населення області. Основна частина мігруючого населення - це населення у працездатному віці, питома вага якого серед всіх мігрантів склала 79%, молодше працездатного -14,5%.

Якщо протягом останніх років чисельність чоловіків завжди переважала чисельність жінок серед мігруючого населення, то за останні роки така тенденція кардинально змінилася. Найбільшу питому вагу серед всіх мігрантів у 2014р. склали жінки - 57,4%.

Зміна чисельності населення Закарпаття відбувається за рахунок зовнішньої міграції. Її складовими є міжрегіональний та міждержавний обмін. Питома вага жінок репродуктивного віку (15-49 років) в загальній їх чисельності поступово зростає. Аналіз народжуваності за віком матері засвідчує, що серед жінок, які перебувають у шлюбі, так і в тих, які не перебувають у ньому, найбільша частка народжених дітей припадає на вік жінки 20-24 роки. 

Експерти кажуть, що основна причина такої ситуації - соціально-економічна нестабільність

 

Більше про життя краю читайте на Закарпаття.depo.ua