ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Закарпаття минулоріч отримало 20 млн доларів іноземних інвестицій

Протягом минулого року в економіку області вкладено більше 20 мільйонів доларів прямих іноземних інвестицій. Це в півтора рази більше, ніж у 2015-му

Depo.
11 серпня 2017 17:21
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу повідомила начальник управління зовнішньоекономічних зв'язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської ОДА Рената Мойш-Шіман, пише Depo.Закарпаття з посиланням на прес-службу ОДА.

"Збільшення сукупного обсягу іноземного капіталу за 2016 рік в області становив близько 6 мільйонів доларів, що майже на 2 відсотка більше обсягів інвестицій до початку року, - повідомила начальник управління. - З цим показником область займає 6 місце серед областей України", - сказала Рената Мойш-Шіман.

Нині в області працюють інвестори із 47 країн світу. Найбільші обсяги прямих іноземних інвестицій здебільшого у промисловість області надійшли з Нідерландів, Німеччини та Польщі. У розрізі районів та міст області кошти вкладалися в підприємства Ужгорода, Мукачева, а також Ужгородського, Виноградівського та Великоберезнянського районів.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття