Закарпатців знову закликають вступати до "Русинської Народної Армії"

Генпрокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом сепаратистських дій стосовно особи, яку торік вже було засуджено за подібний злочин
Depo.
7 грудня 2015 21:34
ФОТО: depo.ua

Як інформує Depo.Закарпаття з посиланням на прес-центр Генпрокуратури, за погодженням прокуратури області СБУ розпочато кримінальне провадження за фактом публічних закликів до зміни меж території або державного кордону України.

Мова про відеозвернення у соціальній мережі Facebook під назвою "Обращение Русинской Народной Армии к Русинам и русинским активистам", яке розмістив на своїй сторінці громадянин, якого торік було засуджено до трьох років позбавлення волі за публічні заклики до насильницької зміни і повалення конституційного ладу та захоплення держаної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій. Тоді у суді він визнав свою вину і пообіцяв більше не вчиняти подібних дій.

Натомість днями чоловік, виступаючи від імені командування так званої "Русинської Народної Армії", закликав вступати у її ряди для звільнення Закарпатської області.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття