ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатців попередили про ще одну хвилю грипу

Зараз епідемії грипу на Закарпатті немає, а рівень захворюваності на ГРВІ один з найнижчих у державі
Depo.
9 лютого 2016 16:42
ФОТО: depo.ua
Закарпатців попередили про ще одну хвилю грипу
Закарпатців попередили про ще одну хвилю грипу

Про це повідомили 9 лютого медики краю, пише Depo.Закарпаття з посиланням на прес-службу ОДА.

Із жовтня до нині в області до лікарів з приводу захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип звернулося 75 тисяч закарпатців. Серед захворілих більшість - діти.

За даними Міністерства охорони здоров’я, рівень захворюваності на ГРВІ в Закарпатській області є одним з найнижчих у державі.

У медичних закладах області створили запас відповідних ліків, зокрема противірусних, та облаштували спеціалізовані палати для розміщення хворих на грип. Всього по області функціонує 409 інфекційних ліжок, з них 100 в обласній клінічній інфекційній лікарні, де лікуються закарпатці з важким перебігом захворювання.

"Маємо достатню кількість швидких тестів для визначення хворих на грип, - повідомив головний лікар обласної клінічної інфекційної лікарні Михайло Поляк. – Наразі ми обстежили 194 хворих, грип діагностували у 19-ти. Вони всі успішно пройшли лікування".

Згідно з даними багаторічного спостереження, перебіг нинішнього епідемічного сезону відбувається не типово: зростання захворювань на ГРВІ відбулося раніше на місяць. Як зазначив директор департаменту охорони здоров’я ОДА Володимир Маркович, не виключена можливість другої хвилі зростання захворюваності наприкінці лютого - першій половині березня.