ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатці у середньому отримують 3,5 тис грн зарплати, - статистика

У вересні цього року на підприємствах, в установах та організаціях було зайнято 169 тис штатних працівників
Depo.
18 листопада 2015 15:48
ФОТО: depo.ua
Закарпатці у середньому отримують 3,5 тис грн зарплати, - статистика
Закарпатці у середньому отримують 3,5 тис грн зарплати, - статистика

Як повідомили Depo.Закарпаття в управлінні статистики області, середня заробітна плата їх склала 3508 грн, що на 5,7% вище, ніж у серпні та на 23,6%, ніж у вересні 2014 року.

Заробітна плата працівників області у 2,5 раза перевищувала рівень законодавчо встановленого державного соціального стандарту (з 1 вересня 2015 р. встановлена мінімальна заробітна плата – 1378 грн.).

Найбільш оплачуваними в області у вересні були працівники організацій фінансової та страхової діяльності, підприємств лісового господарства, транспорту, складського господарства. Серед видів економічної діяльності промисловості – підприємств по виробництву хімічних речовин і хімічної продукції, комп’ютерів, електронної та оптичної продукції.

Значно нижчим є рівень оплати праці у працівників підприємств сільського господарства, поштової та кур’єрської діяльності, зайняті у сфері тимчасового розміщування й організацією харчування, що займаються адміністративним та допоміжним обслуговуванням, операціями з нерухомим майном, будівельних організацій, установ охорони здоров’я та надання соціальної допомоги.