Закарпатці цьогоріч отримали уже 38 тисяч адміністративних послуг

Найчастіше фахівці Центрів обслуговування платників надавали послугу видачі картки платника податків та надання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб 

Про це повідомили у ДФС у Закарпатській області, пише Depo.Закарпаття.

Загальна кількість наданих адміністративних послуг органами ДФС у Закарпатській області протягом січня-березня 2019 року становить 38 тис. З них 32,6 тис. – у Центрах обслуговування платників.

Наразі у 10 ЦОП області працюють 75 працівників. Найчастіше фахівці Центрів надавали послугу видачі картки платника податків та надання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Також платники звертались за послугою внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Зокрема, протягом трьох місяців органами ДФС Закарпаття видано 20,3 тис. реєстраційних номерів. З них у  ЦОП – 17,1 тис.

Статистика свідчить, що 85% послуг закарпатцям надано саме в ЦОП, адже в Центрах створені всі умови для якісного надання комплексу адміністративних, консультативних та інформаційних послуг. Платники без черги, у зручний для них час, мають змогу подати податкову звітність, отримати кваліфіковану консультацію, адміністративні послуги, скористатися інформаційними стендами, які допомагають відвідувачам оформити заяви та декларації, дають можливість ознайомитися з новаціями податкового законодавства, законодавства щодо ЄСВ тощо.

Нагадаємо, Мукачево завдяки електронним закупівлям зекономило 14,5 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття