ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатці, пильнуйте: з липня добратися до Харкова буде складніше

Поїзд Харків-Ужгород скасовують через низький попит. На дільниці від Львова до Ужгорода у цьому поїзді майже порожні вагони, кажуть в Укрзалізниці
Depo.
12 червня 2015 11:21
ФОТО: depo.ua
Закарпатці, пильнуйте: з липня добратися до Харкова буде складніше
Закарпатці, пильнуйте: з липня добратися до Харкова буде складніше

У додатковому поїзді № 225/226 Харків - Ужгород до кінцевої станції доїжджає лише близько 15 % пасажирів. На дільниці від Львова до Ужгорода у ньому майже порожні вагони. Такі результати аналізу попиту на маршрут, який провели фахівці пасажирського господарства Укрзалізниці, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на прес-службу Укрзалізниці.

Через це прийнято рішення з 7 липня поїзд Харків - Ужгород, який призначався у періоди масового попиту, скасувати. Поїзд курсуватиме для перевезення організованих груп дітей у такі дні: з Харкова - 12, 25 липня та 4, 7, 27 серпня, а з Ужгорода - 14, 17 липня та 6, 9, 29 серпня.

Зі Львова до Ужгорода пасажири зможуть добратися будь-яким із шести поїздів: № 99 Київ - Ужгород, № 207 Київ - Ужгород, № 81 Київ - Ужгород, № 108 Одеса - Ужгород, № 829 Львів - Ужгород та № 601 Львів - Солотвино.

Натомість, користувачі у мережі Інтернет обурюються, що в розкладі поїзд присутній, але купити квитки на нього майже неможливо.

"Потяг відправляється з Ужгорода по четвергам та неділям. Спробувати купити на нього квиток, наприклад, Ужгород-Київ, чи Ужгород-Львів, чи Ужгород-Вінниця, чи Львів-Київ просто неможливо. Жодний інтернет-ресурс продажу квитків це не дозволяє. Неможливо їх придбати і в залізничній касі на вокзалі завчасно, а тільки за добу до відправки потяга. І при цьому є вільними місця, якщо робити запит на станцію прибуття любу, яка після Києва (наприклад Гребінка, Харків). Нехай адміністрація Укрзалізниці проведе опитування у провідників потяга, в яких значиться кінцева зупинка Гребінка, що куди їдуть ці пасажири. Відповідь буде однозначною - до Києва. Ось і виходить, що потяг є, а квитки купити не можна, і від цього мало хто знає, що він є. Результат - майже пусті вагони і збитковість маршруту", - зазначив читач.

 

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Закарпаття.depo.ua