ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатці масово ховаються від мобілізації (ВІДЕО)

Деякі райони Львівщини дають більше призовників, ніж вся Закарпатська область
Depo.
29 квітня 2015 09:49
ФОТО: depo.ua
Закарпатці масово ховаються від мобілізації (ВІДЕО)
Закарпатці масово ховаються від мобілізації (ВІДЕО)

Із 19 селищних рад Тячівського району жодного військовозобов'язаного не поставили в оповіщення. З цього приводу в районному центрі провели нараду,де зібрали керівників силових структур, сільських голів та очільників району, повідомляє Закарпаття.depo.ua.

Під час наради вирішили - в населених пунктах створять робочі групи, які проводитимуть зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування. Сільські голови зобов'язані забезпечити оповіщення військовозобов'язаних за місцем проживання і по місцю роботи.

Також закликали місцевих керівників всіляко допомогти призовникам та їхнім родинам, стимулювати мобілізованих, забезпечити їх всім необхідним.

За словами військового комісара, деякі райони Львівщини дають більше призовників, ніж вся Закарпатська область. З Тячівського району буквально через кілька днів має бути призвано хоча б 35 чоловік, сьогодні тільки семеро мобілізованих і семеро призваних.

Ті, хто ухиляється від військового призову, понесуть кримінальну відповідальність. Відповідатимуть перед законом і сільські голови, якщо не виконуватимуть свої прямі обов'язки.