UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Закарпатці почали частіше красти електрику

Протягом тижня в області виявлено 55 фактів крадіжок електричної енергії

Закарпатці почали частіше красти електри…

Про збільшення кількості виявлених фактів крадіжок електричної енергії повідомили в прес-службі ПрАТ "Закарпаттяобленерго", пише Depo.Закарпаття.

З 9 по 15 вересня виявлено 55 фактів крадіжок електричної енергії. Це доволі високий показник, досі протягом тижня виявляли контролери в середньому 30-40 фактів. 

Було складено 47 актів про порушення серед населення та вісім актів – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення за останній тиждень було виявлено у м. Тячево Закарпатської області (20 порушень). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) найбільше фактів крадіжок було виявлено у м. Виноградів Закарпатської області (чотири порушення). При цьому найпопулярнішим порушенням залишається пошкодження розрахункового засобу обліку.

Упродовж минулого тижня нараховано штрафів на 29,73 тис. грн.

Нагадаємо, за добу на Закарпатті затримали сімох п’яних водіїв.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook