ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатський військовий лікар поскаржився на пияцтво персоналу

У медроті Закарпаття — кричущі випадки алкоголізму, а військова служба правопорядку закриває на це очі
Depo.
17 квітня 2015 14:45
ФОТО: depo.ua
Закарпатський військовий лікар поскаржився на пияцтво персоналу
Закарпатський військовий лікар поскаржився на пияцтво персоналу

Лікар медичної роти Закарпаття Тиберій Островка, який був кілька місяців у прифронтовій зоні, повідомив жахливі факти алкоголізму серед керівництва і персоналу. Лист надійшов на електронну скриньку ProZak, пише Закарпаття depo.ua:

"Сьогодні ми знаходимося на місці постійної дислокації в Ужгороді. Найбільша проблема серед військовослужбовців - алкоголізм. П'ють безбожно, при чому на робочому місці в час, коли мають виконувати обов'язки з надання меддопомоги. Спостерігаю таку ситуацію понад 4 місяці. Наш командир покриває все це. 

...Говорив із керівником про цю ситуацію, але внаслідок нашої розмови виникнув скандал. Як черговий лікар, я доповів про ситуацію оперативному черговому лікарю, попросив прислати контррозвідку. Однак прийшла не контррозвідка, а військова служба правопорядку.  Мені відповіли, що командира покарати не можуть, бо знають його. Справу спустили на гальмах.

Прошу допомоги, бо не можу закривати очі на такі випадки алкоголізму. Вважаю, що по-перше, проблема залежить від командира, бо він і сам вживає, і покриває інших. По-друге, мене вражає бездіяльність військової служби правопорядку, яка повинна цим займатися.

Пройшовши війну, мені було гордо носити форму, а зараз стає соромно. Коли бачу "синіх аватарів", стає соромно. Коли їх забираємо у жахливому стані ... просто немає слів. Були розмови, але зараз межа перейдена.

Такі ситуації - масові. Можна апелювати до того, що це психологічний стан, але я приводив психологів, пропонували допомогу. Але їм легше пити... "