ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатський сепаратист, засуджений умовно, "засвітився" в "ЛНР" і Москві

Засуджений за публічні заклики до повалення конституційного ладу України та захоплення державної влади голова Ужгородського громадського об'єднання "Русинська родина" та активний член проросійських організацій Владислав Сверлович продовжує свою антиукраїнську діяльність
Depo.
19 червня 2015 08:58
ФОТО: depo.ua
Закарпатський сепаратист, засуджений умовно, "засвітився" в "ЛНР" і Москві
Закарпатський сепаратист, засуджений умовно, "засвітився" в "ЛНР" і Москві

На своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук він хизується фото з "ополченцами с ЛНР, ...победителями укрофашистов в Дебальцево", фотографується у Москві з іншими кремлівськими "русинами" і кураторами кремлівського русинства" на взірець Міхаіла Дронова та бере там участь у акціях на взірець 12-го Всеслов'янського собору, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на "Закарпаття онлайн-Beta".

Закарпатський сепаратист, засуджений умовно, "засвітився" в "ЛНР" і Москві - фото 1

Закарпатський сепаратист, засуджений умовно, "засвітився" в "ЛНР" і Москві - фото 2

3 1 липня минулого року слідчим відділом СВ УСБ України в Закарпатській області було закінчено досудове розслідування кримінального провадження відносно закарпатця С., за фактом вчинення ним кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.109 КК України, а саме - публічні заклики до насильницької зміни і повалення конституційного ладу та захоплення держаної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій. Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні було скеровано до Ужгородського міськрайонного суду для розгляду по суті.

Відтак на суді, що відбувся 1 серпня 2014-го в Ужгороді, В. Сверлович свою вину визнав та уклав угоду з прокурором, що таких дій він робити більше не буде.

 

Більше про життя Закарпаття читайте на Закарпаття.depo.ua