ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Закарпатський прокурор поговорив із ОБСЄшниками про вибухи в Ужгороді

Володимир Янко вчергове зустрівся з представниками Івано-Франківського відділення спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Драганом Гаговичем та Доріном Фазлі
Depo.
18 листопада 2015 08:36
ФОТО: depo.ua
Закарпатський прокурор поговорив із ОБСЄшниками про вибухи в Ужгороді
Закарпатський прокурор поговорив із ОБСЄшниками про вибухи в Ужгороді

Цього разу, темою для зустрічі стали вибухи, які стались в ніч з 12 на 13 листопада у місті Ужгороді, повідомили у прес-службі прокуратури, інформує Depo.Закарпаття.

Прокурор Закарпатської області розповів про дії правоохоронців краю у цій ситуації, про оперативне реагування силових структур краю та про відкриття прокуратурою кримінального провадження за фактом терористичного акту.

Янко наголосив, що враховуючи заяву, так званого "патріотично-національного руху Закарпатської області "Патріоти Закарпаття", які взяли на себе відповідальність за ці вибухи, характер вчинених кримінальних правопорушень, те що метою таких дій було залякування населення та привернення уваги громадськості до певних політичних поглядів були всі підстави вважати, що було здійснено саме терористичний акт.

Закарпатський прокурор поговорив із ОБСЄшниками - фото 1

Нагадаємо, що спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні стежитиме за розслідуванням передвиборчих вибухів в Ужгороді

Більше про життя Закарпаття читайте на zak.depo.ua