Закарпатський обласний ліцей-інтернат носитиме ім'я Героїв Красного поля

 Пропозицію щодо присвоєння імені закладу освіти ініціює низка громадських організацій

Про це Depo.Закарпаття повідомили у прес-службі Закарпатської облради.

Під час підготовки до 11-ї сесії облради обласні обранці розглянуть проект рішення "Про присвоєння імені Героїв Красного поля Закарпатському обласному ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою Закарпатської облради та затвердження Статуту закладу у новій редакції".

"Метою присвоєння цього величного імені закладу освіти є вшанування подвигу Героїв Красного поля, популяризації визначної події історії України та національно-патріотичного виховання дітей і молоді на героїчних прикладах боротьби за незалежність України", - зазначають в облраді.

Фінансове забезпечення такого типу навчальних закладів здійснюється за рахунок освітньої субвенції та коштів обласного бюджету. Присвоєння імені закладу освіти не потребує додаткових фінансових ресурсів.

Пропозицію щодо присвоєння імені закладу освіти ініціює низка громадських організацій. Громадське обговорення питання проводилося у період з 27 лютого до 27 квітня цього року на сайті департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Зауважень та пропозицій не надходило.

Нагадаємо, у Мукачеві котельні шкіл та садочків переводять на альтернативні види опалення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Мітки: #облрада